Kary

29'
Przemysław Przystawski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
58'
Marek Matczak Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi

22.09.2023

Niestety nie udało się seniorom Baszty Przedecz zakończyć rundy jesiennej bez porażki. W derbowym pojedynku z Górnikiem Kłodawa to gospodarze okazali się lepsi, wygrywając 3:2 (2:2). Obie bramki dla Baszty zdobył Kamil Pokrzywiński.

W meczu nie brakowało sporych emocji. Nasz zespół długo nie mógł się przebudzić i przegrywał już dwoma trafieniami, jednak tuż przed przerwą zdołał wyrównać. Niestety zespół Arkadiusza Dubczaka nie poszedł za ciosem i w drugiej połowie po serii błędów stracił gola, kosztującego punkty.

Przegrana nie zmieniła kolejności w tabeli i to Baszta jest mistrzem jesieni. Przewaga nad drugim Górnikiem i trzecią Nałęczą Babiak jest jednak niewielka.