SPONSORZY

W imieniu zarządu MLUKS Warta-Eremita Dobrów składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom zarówno tym prywatnym jak również biznesowym za wszelką pomoc mającą na celu finansowe oraz rzeczowe wsparcie naszej działalności.

Pragniemy podkreślić, że sponsoring jest koncepcją dobrze znaną oraz stosowa na całym świecie i nigdzie nie wzbudza negatywnych emocji. Właśnie dzięki niemu organizowane są ważne przedsięwzięcia i inicjatywy o charakterze społecznym.

Pomoc Darczyńców w wydatnym stopniu zwiększy możliwości organizacyjne naszej działalności. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć siłę Naszego Klubu, przyczyniając się do jego sukcesów sportowych.

Wszelką pomoc finansową prosimy kierować na konto klubu z dopiskiem: „Darowizna na szkolenie” bądź rzeczowo na adres klubu.

MŁODZIEŻOWY LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „WARTA–EREMITA” Dobrów

Dobrów, ul. Sportowa 6

62 – 604 Kościelec

Nr rachunku bankowego: LBS w Strzałkowie O/Koło 38 8543 0000 2005 4509 5396 0001