Przegrana z SKP Słupca na własnym terenie !!!
Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz i potwierdziło się to już w pierwszych minutach.
Już w 5' spotkania tracimy bramkę i przegrywamy 0:1.
Nie zdążyliśmy się jeszcze otrząsnąć, a zaledwie 5 minut później dostajemy kolejny cios. Po ładnej zespołowej akcji goście zdobywają drugiego gola.
10 minuta i jest 0:2.
Na szczęście nasz Zespół się nie podłamał i ruszyliśmy do odrabiania strat.
Udaję się szybko odpowiedzieć. W 20' dobra akcja skrzydłem Kapitana Warciarzy Pawła Dzierzgwy, który idealnie obsługuje Mikołaja Makarowicza i Makar pewnym strzałem zdobywa kontaktową bramkę. 1:2
Idziemy za ciosem. W 32' mamy rzut wolny. Ponad 20 metrów do bramki. Do piłki podchodzi Maciej Graliński i popisuję się znakomitym uderzeniem, jednak jeszcze lepszą interwencją wykazał się się golkiper gości, który "wyjął" piłkę z samego okienka.
W 42' kolejny stały fragment dla naszego zespołu. Ponownie przy piłce Macia, który tym razem dośrodkowuje piłkę w pole karne, a tam na raty Kamil Oblizajek zdobywa bramkę i doprowadzamy do remisu. 2:2
Wracamy z dalekiej podróży. Radość licznie zgromadzonych kibiców nie trwała jednak długo.
Zaraz w następnej akcji Słupczanie mają rzut rożny. Po ogromnym zamieszaniu pod naszą bramką, najlepiej odnajduję się napastnik gości i pokonuję Krzysztofa Załęskiego.
Chwilę później sędzia kończy pierwszą część spotkania. Po niesamowitych 45 minutach przegrywamy 2:3
Druga połowa meczu nie była już tak ekscytująca jak pierwsza, a przede wszystkim nie zobaczyliśmy już goli.
SKP skupiło się głównie na defensywie i bronieniu dobrego wyniku.
My próbowaliśmy wrócić do meczu i odrobić straty. Mieliśmy swoje dobre sytuację, jednak dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz gości.
Po naprawdę ciekawym spotkaniu przegrywamy 2:3.
Duże brawa dla naszych Piłkarzy, którzy pokazali charakter wracając do meczu po trudnym początku.
Punkt był blisko, podziękowania Panowie za walkę!
Warta-Eremita Dobrów - SKP Słupca
2:3 (2:3)
Zagraliśmy w składzie:
Krzysztof Załęski - Kamil Oblizajek ( 80' Kamil Nitecki), Kacper Cieślak, Eryk Rusin, Mateusz Mroczkowski, Mateusz Śliwka (74' Krystian Jaroszewski), Błażej Lewandowski, Maciej Graliński , Paweł Dzierzgwa (Kpt.) , Marcin Zawadzki ( 60' Dawid Nowak), Mikołaj Makarowicz
Pozostali rezerwowi:
Miłosz Powietrzyński, Igor Chruścielski, Aleksander Wojtczak, Paweł Powietrzyński, Dominik Kręc.
W następnej kolejce czeka nas mecz wyjazdowy. Naszym przeciwnikiem będzie ZKS Orły Zagórów.