Piotr Krzyżanowski trenerem nowej grupy młodzieżowej z rocznika 2018/2019 !!!

Miło nam jest poinformować wszystkich sympatyków naszego klubu, że od miesiąca sierpnia powstanie kolejna grupa młodzieżowa przy klubie Warty Eremity.

Zarząd klubu rozpoczyna współpracę z kolejnym bardzo dobrym i znanym w regionie szkoleniowcem jakim jest Piotr Krzyżanowski - Trener Coerver Coaching Licencja UEFA A.

Piotr Krzyżanowski rozpoczął swoją karierę trenerską w miejscowej kolskiej Olimpii, gdzie przez wiele lat prowadził grupy młodzieżowe jak również seniorskie.

Kolejnymi krokami w karierze trenerskiej były kluby takie jak: Polonus Kazimierz Biskupi (klasa okręgowa), Górnik Konin II ( III liga), Gks Sompolno ( V liga), Tulisia Tuliszków (V liga), by w końcu trafić do Górnika Konin, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Akademii Piłkarskiej.

Piotr od najmłodszym lat związany był ze sportem w szczególności z piłką nożną. Na co dzień trener Krzyżanowski pracuje z najmłodszymi dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 w Kole.

W naszym klubie trener Krzyżanowski poprowadzi grupę dzieci z rocznika 2018/2019.

Piotr bardzo serdecznie witamy cię w gronie rodziny warty, życząc ci owocnej współpracy oraz samych sukcesów sportowych w naszym klubie !!!.