Pewna wygrana warciarzy w Barłogach !!!

W sobotnie, deszczowe popołudnie wybraliśmy się do Barłóg, gdzie w Derbach Powiatu zmierzyliśmy się z miejscową Spartą.

Mimo kiepskiej pogody pojedynek przyciągnął na trybuny sporo kibiców obu drużyn.

Mecz rozpoczynamy od mocnego uderzenia, bo już w 5' obejmujemy prowadzenie.

Z dystansu uderza Maciej Graliński, bramkarz gospodarzy broni, jednak przy dobitce Kacpra Mikołajczyka jest już bezradny. Prowadzimy 1:0.

W dalszej części spotkania kontrolujemy mecz ale nie potrafiliśmy przełamać obrony Spartan. Jednak tuż przed przerwą zdobywamy drugą bramkę. W 42' po podaniu Maćka Gralińskiego w dobrej sytuacji znajduję się Mikołaj Makarowicz i skuteczny ostatnio Makar pewnym uderzeniem wpisuję się na listę strzelców.

Do przerwy prowadziliśmy w Barłogach 2:0!

W drugiej części spotkania nadal byliśmy stroną przeważającą i dążyliśmy do podwyższenia wyniku.

W 62' na boisku pojawia się Paweł Powietrzyński i zaledwie po pięciu minutach zdobywa bramkę. Znakomita indywidualna akcja, w której Paweł mija trzech rywali, następnie "kładzie" bramkarza i pakuję piłkę do pustej bramki.

W 73 minucie gospodarze zdobywają kontaktowego gola, który daję jeszcze nadzieję kibicom Sparty.

Jednak Warciarze kontrolowali grę i w 86' bramkę zdobywa Maciej Graliński, a w trzeciej minucie doliczonego już czasu, dokłada drugie trafienie i stawia kropkę nad i .

Wygrywamy w Barłogach 5:1 i wracamy do domu z bardzo ważnymi trzema punktami.

Warciarze byli zespołem dużo lepszym i zasłużenie zwyciężyli.

Brawa dla całej Drużyny i podziękowania dla Naszych Kibiców.