Kibice dopisali drużyna zawiodła !!!

W ostatniej kolejce w derbowym pojedynku z Kasztelanią Brudzew przegraliśmy na własnym boisku 0:1.

Mecz zgromadził na trybunach sporo kibiców.

Goście w 30' objęli prowadzenie po uderzeniu z dystansu.

Nasz Zespół próbował odrobić straty, jednak dobrze dysponowana tego dnia była obrona Kasztelani.

Biliśmy głową w mur ale trzeba też przyznać, że nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu.

Ale gramy dalej. Do końca dwie kolejki i trzeba zrobić wszystko, by dopisać kolejne punkty.

I właśnie już jutro czeka nas kolejny mecz ligowy. Tym razem wybieramy się do Zbierska, gdzie o 17:30 zmierzymy się z miejscowym CKS-em.

Pierwotnie zawody miały odbyć się w niedzielę ale ze względu na mecz Naszej Reprezentacji na euro, spotkanie zostało przełożone na sobotę.

Zbiersk w ligowej tabeli plasuję się na piątej pozycji, a jesienią w Dobrowie przegraliśmy 0:3

Zapraszamy serdecznie Naszych Kibiców na to spotkanie