Druga sparingowa porażka

Warciarze w drugim sparingowym spotkaniu ulegli kolskiej Olimpii. W pierwszych 30 minutach spotkanie było bardzo wyrównane jednak później do głosu doszli piłkarze MKS Olimpii Koło, którzy do przerwy prowadzili z naszym zespołem już dwoma golami. Po przerwie gra naszego zespołu znacząco się nie poprawiła, wciąż przewagę posiadania piłki mieli gospodarze natomiast nasi piłkarze skoncentrowali się na ataku z kontry. W drugiej połowie padły trzy bramki. Dwie dla Olimpii Koło natomiast jedna honorowa dla naszej drużyny, której strzelcem został Patryk Dopierała. Mecz zakończył się wynikiem 4 – 1. W kolejną weekend kolejne już trzecie spotkanie sparingowe a przeciwnikiem będzie drużyna Kazimierza Biskupiego.